Kombiler - Erce Ayakkabı Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti
  • 0216 546 00 47
  • bilgi@alvaenerji.com

Kombiler

Klimalar, yazın öneclikli olmak üzere bizlerin en çok ihtiyaç duyulan elektronik eşyalardır. İklimlendirme teknolojisi gün geçtikçe kendini yenileyen ve ilerleyen bir niteliktedir. Hem evlerimiz, hem ofislerimizde olmazsa olmazdır. Yazın serin bir ortam, kışınsa bizim sıcak bir şekilde oturmamızı sağlar. Kullanıldığı ortamı neden arındırır, bizlere de mevsime uygun havanın tadını çıkarmak kalır. 
 
Klima, seçilirken özellikle ilk alırken dikkatli davranmak gerekir. Hangi hava şartlarında kullanılacaksa, klimanın boyutu ve enerji seviyesi göz önünde bulundurmalı. Sıcak bir iklimde serinlemek için uzun süre açık tutmanız gerekiyorsa, sıcak tutmak gerekiyorsa ve yine uzun süre açık kalacaksa faturalarınızı da düşünmelisiniz. Yeni teknoloji ile üretilen klimalarda belli bir dereceye ulaştığında uyku moduna geçen klimalar mevcuttur. Yani kullanım alanına, harcayacağınız enerjiye, ihtiyacını duyduğunuz serin veya sıcak havanın durumuna, süreye göre farklı modeller bulunmaktadır. Bu seçimleriniz ücret konusunda da sizlere seçenekler sunmaktadır. Ev sahibi değilseniz, taşınırken de yanınızda götürebileceğiniz portatif klimalar oldukça kullanışlıdır. Hem bu modellerin fiyatları, duvara monte edilen modellerden daha uygundur.
 
Klima alırken enerji tüketimi son derece önemlidir. Bu durum havanın ısınması veya soğuması sırasında harcadıkları enerjiye göre belirlenir. Minumum seviyede enerji kullanımını A+++ modeller sağlar. Düşük fatura sağlamak konusunda tercih edilir. Fakat klimalarda enerji sınıfı yükseldikçe, ürün fiyatı artmaktadır. 
 
Biz Alva Enerji firması olarak, önceliğinize göre seçimlerinizde yardımcı olmaktayız. Arayın, birlikte seçelim.